ÖRKOOP

Sağun, Basın Bayramı’nı kutladı 

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Sağun, Basın Bayramı’nı kutladı 
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Muğla İl Müdürü Sezgin Sağun yaptığı yazılı açıklamayla gazetecilerin 24 Temmuz Basın Bayramı’nı kutladı. Sağun, kutlama mesajında 15 Temmuz hain darbe girişiminde basının oynadığı hayati role dikkat çekti. 
AKGÜL OFSET

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Muğla İl Müdürü Sezgin Sağun, basında sansürün kaldırıldığı tarih olan 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Sağun açıklamasında; "Basının zor şartlarda özverili bir çalışma ile haber değeri taşıyan yerel, ulusal, uluslararası olayları tarafsız bir şekilde kamu yararı gözetip haberleştirerek birey, toplum, kurum- kuruluşlara bu haberleri yaymak gibi önemli bir görev üstlendiğini, demokrasi zaferinin yazıldığı 15 Temmuz hain FETÖ darbe girişiminde “Vatan Milletin, İrade Milletin" düsturunun ortaya çıkmasındaki katkısı ile demokrasinin vazgeçilmez unsuru olduğunu göstermiştir” dedi.
“MESLEKİ EĞİTİM VERİYORUZ”
Sezgin Sağun, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Muğla İl Müdürlüğü olarak medya sektöründe fedakârca çalışan basın mensuplarının mesleki gelişimlerine katkı sunmak için konferans-seminer-eğitim düzenleme, kültür ve tanıtım gezileri organize etme, Muğla-Aydın-Denizli illerinde görev yapan basın-yayın çalışanlarının her zaman yanında olarak, taraflarına iletilen talepler ve tevdi edilen görevler doğrultusunda çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti. 
BASIN BAYRAMINI KUTLADI 
Sezgin Sağun kutlama mesajını şu cümlelerle sonlandırdı; “Toplumun haber alma özgürlüğünü korkusuzca ve yorulmadan yerine getirmeye çalışan tüm basın mensuplarımızın 24 Temmuz Basın Bayramı’nı kutlar, ebediyete intikal etmiş olan basın çalışanlarını rahmetle yad eder, fedakârca görevini yürütmeye çalışan tüm basın mensuplarına başarı, sağlık ve mutluluklar dilerim.”

 

Kaynak:HABER MERKEZİ

Naz-Naz’ın neşesi yerinde Önceki Haber

Naz-Naz’ın neşesi yerinde 

Görünmeyen tabela kaza yaptırıyor Sonraki Haber

Görünmeyen tabela kaza yaptırıyor 

Yorum Yazın

Nazillili Vali Civelek'in acı günü
Sevim’den görevden alınan başkanlara mesajlı destek
Naz-Naz Karşıyakalı Erdoğan’ı geçemedi
Özcan ailesinin acı günü
Çerçioğlu, Çakırbeyli Pazarı'nda vatandaşlarla buluştu 
Naz Naz'dan taraftara 'kombine' çağrısı
Nazilli, Volkswagen fabrikasına talip 
Direksiyon başında kalp krizine yakalandı
BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık

Başka haber bulunmuyor!