ÖRKOOP

Sendika Başkanı Yaman, 50 kişiye müjdeyi verdi 

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Sendika Başkanı Yaman, 50 kişiye müjdeyi verdi 
Belediye-İş Sendikası Aydın Şube Başkanı Hidayet Yaman, Nazilli Belediyesi’nde işten çıkarılmasına karar verilen 50 kişinin işten çıkarma işlemlerinin durdurulduğunu açıkladı.  
AKGÜL OFSET

Belediye-İş Aydın Şube Başkanı Hidayet Yaman’dan Nazilli Belediyesi’nde işten çıkarılacağı açıklanan 50 kişi için müjde geldi. Söz konusu kişiler için resmi işlemler devam ederken Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ile görüştüklerini belirten Hidayet Yaman, “Görevini suistimal eden ya da çalışmayanların tespit edilerek belgelerle hareket edilmesini istedik. Alın teri ile çalışarak, üreten, rızkını kazanan çalışan işçilerin işten çıkartılmasına yönelik, hangi belediye olursa olsun, sendika olarak her türlü anayasal, yasal haklarımızı hayata geçiririz. Çalışan işçinin işten çıkartılmasına asla ve asla müsaade etmeyiz, buna seyirci kalmayız” ifadelerini kullandı. 
  İŞTEN ÇIKARMALAR DURDURULDU 
  Seçim öncesinde birçok belediye başkanının, ‘Kesinlikle çalışanların işiyle, aşıyla uğraşmayacağız, işten çıkartmayacağız’ şeklinde vaatler verdiğini hatırlatan Belediye-İş Sendikası Aydın Şube Başkanı Hidayet Yaman, “Nazilli’de Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ile dün yaptığımız görüşmeler neticesinde işten çıkarmalar durduruldu. Bu konuda ortak payda bulmamızda samimi davranarak adım atan Sayın Kürşat Engin Özcan’a teşekkür ediyoruz” dedi. 


 

Kaynak:MUSTAFA TOKSÖZ

Altıntaş'ta ve İsabeyli’de yol sorunu çözülüyor Önceki Haber

Altıntaş'ta ve İsabeyli’de yol sorunu çö...

Genç adam motosiklet kurbanı olduSonraki Haber

Genç adam motosiklet kurbanı oldu

Yorum Yazın

İlk kuru incir 250 TL’den satıldı
CHP’li Yıldız, Nazilli’den hükümete yüklendi 
Naz-Naz Buca’yı da geçti
MHP'li Keski'nden Kural’a 'çakma Ülkücü' benzetmesi
Romanlar düğünde gönüllerince eğlendi
Nazilli’de vatandaşa pazar hizmeti
Ortakçıspor kalecisinin parmağı koptu
Kuyucak ve Karacasu’da uyuşturucu operasyonu
Silahlı saldırgan 40 gün sonra yakalandı
“Ne yatırım bitiriyorlar, ne yatırım getiriyorlar”

Başka haber bulunmuyor!