Sezgin: “Nazilli her türlü yatırıma layık”

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Sezgin: “Nazilli her türlü yatırıma layık”
İYİ Parti Aydın Milletvekili Adnan Sezgin, Nazilli'de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretlerde konuşan Sezgin, "Nazilli her türlü yatırıma layık" dedi.

Sezgin, partisine katılanlar için düzenlenen rozet törenine katılmasının ardından çeşitli ziyaretlerde bulundu. Sezgin’e ziyaretlerinde Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, İYİ Parti İl Başkanı Cemal Sarı, İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Durmuş Kural, ilçe yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda partili eşlik etti.
'HAYIRLI OLSUN' ZİYARETLERİ
Milletvekili Adnan Sezgin ilk olarak Nazilli’ye yeni atanan Kaymakam Sedat Sırrı Arısoy ile yeniden seçilerek güven tazeleyen Nazilli Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Nuri Arslan'a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyaretlerde, karşılıklı fikir alışverişinde bulunularak, Nazilli için hayata geçirilebilecek projeler masaya yatırıldı.
“PROJELER NAZİLLİ’Yİ DAHA İLERİYE GÖTÜRECEK”
İYİ Parti Aydın Milletvekili Adnan Sezgin, Nazilli Kaymakamlığında yaptığı açıklamada, “Nazilli nüfusuyla, potansiyeliyle bugüne kadar gerçekleştirdikleriyle, her türlü yeni yatırıma ve her türlü özene layık bir şehir. Nazilli’ye yapılacak devlet yatırımlarının çok iyi değerlendirilmesi lazım. Kaymakamımız, belediye başkanımız ayrı ayrı ya da birlikte yapacakları çalışmalarda bu noktaları en isabetli şekilde tespit edeceklerdir. Yapılması düşünülen projelerin de bir an önce yapılması gerekir. Bu projelerin Nazilli’yi daha ileriye götüreceğini düşünüyorum. Onun dışında Nazilli’nin büyümesinin daha planlı olması çok önemli. Kürşat Başkan da bu konuya hassas yaklaşıyor. Nazilli daha kentli, daha uyumlu, daha estetik bir görünüm kazanabilir. Bu arada Nazilli’de yeşil alan ve park sorununa da bir an özce çözüm bulunması gerekir” diye konuştu.
“NAZİLLİ AYDIN’A GÜÇ VERECEK”
Nazilli’nin toprağının ve insanın bereketli olduğunu ifade eden Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, “İnsanının bereketli olması, eğitim seviyesi yüksek, ticarete yatkın, tarımı bilen bir toplum. Dolayısıyla böyle bereketli bir toplum ve birçok bölgenin kesiştiği bölge olan Nazilli Aydın’a güç veren olarak, Aydın’ın kalkınmasında üsleneceği bütün rolleri yerine getirecektir. Her şey Nazilli için daha iyi olacak” ifadelerini kullandı.
“ARSLAN BAŞKAN PROJE ADAMI ”
Nazilli Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi girişinde Sezgin’i Başkan Nuri Arslan ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Milletvekili Adnan Sezgin ziyarette yaptığı açıklamada, yeniden başkanlığa seçilmesi münasebetiyle Nuri Arslan’ı tebrik etti. Sezgin, “Başkan Nuri Arslan’ı birçok kere ziyaret ettim. Başkan Arslan’la görüşmelerimize çok önem veriyorum. Çünkü her defasında yeni bir proje, yeni bilgi, yeni bir öneri geliyor kendisinden. Arslan başkan proje adamı. Ticaret Odasındaki başarılı çalışmalarını yakından izliyorum. Bu defa Yeni Sanayi Kooperatifi Başkanlığı'na tekrar seçilmesini kutlamak için geldik. Nazilli ve daha da gelişmesiyle ile ilgili istişareler bulunacağız. Her buluşmamızı ben memnuniyet verici bir olay olarak terakki ediyorum” şeklinde konuştu.
“HERKES EĞRİLERİ, DOĞRULARI GÖRDÜ”
Tebrik ziyaretine gelen Sezgin’e teşekkür eden Arslan ise, “Sizleri burada ağırlamaktan dolayı çok ve mutlu ve bahtiyarım. Biz Nazilli’nin gelişmesi için her zaman elimizden geleni yapıyoruz. Pazar günü seçimde gördük ki bu güzellikleri yaşatmaya çalışanlar kazandı. Biz yaşatmaktan yanayız. Yok etmek çok kolay. Üyelerimiz bazı yayın organlarındaki iftira dolu haberlerden ziyade gerçekleri gördüğü için sandıktan biz çıktık. Sandıktan çıkmak birçok şeyleri kökünden temizler. Pazar günü herkes doğruları, eğrileri gördü” dedi.
PROJELERİNİ ANLATTI
Arslan, önümüzdeki dönemde kooperatif olarak yapacaklarından bahsetti. Arslan, “İlk olarak yapacağımız planlamamızda ortaklarımıza uygun şartlarda orta ölçekli işletme anlamında dükkan yapıp teslim etmek var. Buranın gelişmesi yönünde hep çaba sarf ediyoruz. Daha önce de bahsettiğimiz alışveriş merkezi ve 5 yıldızlı otel projemiz var. Bu iki projeyi başarabilirsek kooperatif daha da değer kazanacak” şeklinde konuştu.


 

Kaynak:ZAFER SAĞLAM

Anahtar Kelimeler:
Nazilli Adliyesi’nden bin 500 kişilik aşureÖnceki Haber

Nazilli Adliyesi’nden bin 500 kişilik aş...

Yüzügüler'den duygu dolu paylaşımSonraki Haber

Yüzügüler'den duygu dolu paylaşım

Yorum Yazın

CHP Nazilli’de Kazım Turanlı aday oldu
Nazilli Belediye Meclisi olağanüstü toplandı
Tuncay Ayas, kıyak iddialarını yalanladı
Kaymakam Yalçın’dan, Sağlam’a ‘hayırlı olsun’ ziyareti
Nazilli’de aralıklarla 3 gün elektrik kesilecek
NAZENDER’den engelliler okuluna mutfak atölyesi
CHP’li Bülbül’den Cumhurbaşkanlığı’na ek bütçe sorusu
Takmaklı’lar 2 sene sonra Uğur’da
‘Hacı Süleyman Efendi Ödülü’ sahibini buldu
Su samuru kaza kurbanı

Başka haber bulunmuyor!