Siyah İnciler'de İncedal dönemi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Siyah İnciler'de İncedal dönemi
Nazilli Belediyespor, 2. ve 3. liglerin tanınmış teknik direktörlerinden Yavuz İncedal ile bir yıllık sözleşme imzaladı. 

TFF 3. Lig takımlarından Nazilli Belediyespor’da teknik direktör sorunu çözüldü. Alt liglerde önemli başarılara imza atan, bir dönem Aydınspor 1923’ü de çalıştıran Yavuz İncedal’la bir yıllık sözleşme imzalandı. Yıldırım Demirören Tesisleri'nde düzenlenen imza törenine Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Nazilli Belediyespor Kulüp Başkanı Nurettin Özkat ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. 
  "YENİ BİR TARİH KATACAĞINA İNANIYORUZ"
  İmza töreninde konuşan Kulüp Başkanı Nurettin Özkan hedefler doğrultusunda en iyi tercihi yaptıklarını belirtirken, “Nazilli Belediyespor hiçbir zaman hedefsiz olmamıştır. Kendilerinin Nazilli Belediyespor'u iyi yerlere taşıyacağına inandığımız için kariyeri ve çalışma disiplini ortada olan hocamıza kapımızı açtık. Şanlı Nazilli Belediyespor'un tarihine yeni bir tarih katacağına inanıyoruz. Kendisine ve kulübümüze başarılar diliyoruz" dedi.
  “BİRLİKTEN BAŞARI DOĞUYOR”
  Yeni Teknik Direktör Yavuz İncedal ise köklü bir kulübe gelmesinden duyduğu memnuniyet dile getirerek, “Nazilli bir futbol kenti, spor kültürü yüksek olan bir şehir. Takımına sahip çıkan, takımını sonuna kadar destekleyen, zor günlerde dahi Türkiye'nin en uzak köşelerine kadar giden müthiş bir taraftar kitlesine sahip. Böyle bir kente, hedefleri olan bir kulübe hizmet edecek olmaktan dolayı mutluyum. Türkiye'nin birçok yerinde teknik direktör olarak çalıştım. Ben futbolun bir hizmetkarıyım. Bu çalışmalar sırasında birçok yerde başarılar elde ettik ama bu başarıyı da takım ruhu, takım bütünlüğü, bir aile ortamı, yönetimi, teknik heyeti, taraftarı, basın mensupları ve futbolcularıyla bütünleşerek gerçekleştirdik. Ben başarının bu şekilde oluştuğuna inanan insanım. Görevimde en iyi şekilde futbol kültürü olan, müthiş bir taraftarı olan Nazilli'ye de en iyi şekilde hizmet etmek istiyorum" ifadelerini kullandı. 
  “TAKIMA UYUMLU FUTBOLCULAR SEÇECEĞİZ”
  Tecrübeli teknik adam öncelikle iç transfer görüşmelerinin tamamlanarak dış transfer çalışmalarına başlanacağını dile getirirken, kadronun belirlenmesinden sonra durumun netleşeceğini söyledi. “Ne olursa olsun başarılı olmak istiyoruz” diyen İncedal, şöyle devam etti: “Öncelikle doğru futbolcu gruplarıyla, karakteriyle örnek futbolcularla çalışmak istiyoruz. İç transferi tamamen yönetim kurulu üyelerimize bıraktım. Dış transfer konusunda da öncelikle doğru insan, daha sonra takıma ve kente uyum sağlayabilecek karakterdeki futbolcular tercih edeceğiz.” 
  İncedal’ın ekibinde yardımcı antrenör olarak Rıfkı Ekenler, atletik performans antrenörü olarak Cengiz Tarım ve kaleci antrenörü olarak Sinan Özdoğan yer alıyor. 

 

Kaynak:ZAFER SAĞLAM

Sivas katliamı kurbanları anıldıÖnceki Haber

Sivas katliamı kurbanları anıldı

'Beyaz Gelinlik' hayali 2 bin liradan başlıyorSonraki Haber

'Beyaz Gelinlik' hayali 2 bin liradan ba...

Yorum Yazın

Kuyucak’ta İlköğretim Haftası kutlandı 
Kuyucaklı kadın girişimci, marka olma yolunda
Başkan Tuncel, Yuvaca’da inceleme yaptı 
İŞKUR basınla iş birliği yapacak
Nazilli Kent Konseyi’nden Başkan Özcan’a ziyaret
Özel 23 Nisan Kreşi’nden ‘Veli Tanışma Toplantısı’
Sanayi esnafını rahatlatacak yol hamlesi
Folklorcüler Uğur Mumcu Parkı'nda bir araya geldi
Plastik kapaklar, 13 yaşındaki Aysel’e umut oldu
Nazilli'de esnafın yüzünü güldürecek karar

Başka haber bulunmuyor!