SP Bozdoğan’da Kayaoğulları güven tazeledi 

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
SP Bozdoğan’da Kayaoğulları güven tazeledi 
31 Mart seçimlerinde Bozdoğan’da Saadet Partisi’nden belediye başkan adayı olmak için ilçe başkanlığı görevini devreden Talha Kayaoğulları, tek listeyle gidilen 7. olağan kongrede yeniden başkan seçildi.  

Saadet Partisi Bozdoğan Teşkilatı’nın 7. Olağan Kongresi ilçe merkezinde bulunan Başalan Kıraathanesi’nde yapıldı. Kongrede 31 Mart seçimlerinde belediye başkan adayı olmak için ilçe başkanlığı görevini devreden Talha Kayaoğulları tek aday olarak yer aldı. ilçe Merkezi’nde bulunan Başalan Kıraathanesi’nde gerçekleştirilen kongreye Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mesut Doğan, Ege Bölge Sorumlusu Bilal Hazırbulan, SP Aydın İl Başkanı Şeraffettin Akyüz, Bozdoğan Belediye Başkanı Ufuk Altıntaş, İl Müfettişi Ali Şakaner, Kuyucak İlçe Başkanı Avni Demirtaş, SP Nazilli İlçe Başkanı Vahap Kırca, Buharkent İlçe Başkanı Mehmet Akif Ersöz, siyasi partilerin, meslek odalarının ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile delegeler katıldı. 
  “İKTİDAR KONGRESİNE İYİ HAZIRLANIYORUZ”
  Kongrede konuşan Saadet Partisi İl Başkanı Şerafettin Akyüz, Türkiye’yi ayağa kaldırabilecek zihniyetin Milli Görüş olduğunu savunarak, “Genel Başkanımız TBMM’de grubu olmamasına rağmen her Çarşamba günü basın toplantısıyla Türkiye’nin meseleleri hakkındaki görüşlerini açıklıyor. 3 Kasım’da iktidara yürüyüş kongremiz var. Bu kongreye çok iyi hazırlanıyoruz. Genç ve dinamik ilçe başkanımız Talha Kayaoğulları’nı tebrik ediyorum” diye konuştu. 
  İLKELERE VURGU YAPTI
  Akyüz’ün ardından kürsüye gelen Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mesut Doğan, Türkiye’nin içinde bulunduğu  kritik süreci atlatabilmesi için bazı ilkelerin önemsenmesi gerektiğini dile getirirken, “Bu ilkelerden biri şu: ‘Kendine yapılmasını istemediğin bir şeyi başkasına yapmayacaksın.’ Kendisine haksızlık yapıldığı için halk tarafından taltif edildikten sonra aynı şeyleri başkanlarına yapanları görüyoruz. Millet bunun cezasını kesecektir. Yanlış yapanın kim olduğuna göre değişmez. Yanlışı kendi insanımız yaptığında sahiplenme yanlışından derhal dönmemiz gerekiyor. Partililer etrafında buluşmadan önce ilkeler etrafında toparlanmalıyız. Kazanmak için her şeyi mubah gören anlayışı silmek zorundayız” ifadelerini kullandı. 
  DOĞAN’A İNCİR TAKDİM ETTİ 
  Konuşmaların ardından Talha Kayaoğulları Mesut Doğan’a kuru incir hediye etti. Kayaoğulları daha sonra bugüne kadar İlçe Teşkilatı’na hizmet etmiş partililere teşekkür plaketi  takdim etti. Talha Kayaoğulları’nın yönetimi şu isimlerden oluştu: “Kamil Kavaklıoğlu, Mustafa Karadoğan, Mustafa Derebağ, Mehmet Pınarcı, Mehmet Güneyli, Turan Telef, Mustafa Türk, Mesut Açıkgöz, Yasin Kayaoğulları, Ferit Muça.”

 

Kaynak:ADEM ADLIM

AK Partililer sünnet düğününde buluştu Önceki Haber

AK Partililer sünnet düğününde buluştu 

Kuyucak’ta portakal üreticisi bilgilendirildi Sonraki Haber

Kuyucak’ta portakal üreticisi bilgilendi...

Yorum Yazın

CHP Nazilli’de Kazım Turanlı aday oldu
Nazilli Belediye Meclisi olağanüstü toplandı
Tuncay Ayas, kıyak iddialarını yalanladı
Kaymakam Yalçın’dan, Sağlam’a ‘hayırlı olsun’ ziyareti
Nazilli’de aralıklarla 3 gün elektrik kesilecek
NAZENDER’den engelliler okuluna mutfak atölyesi
CHP’li Bülbül’den Cumhurbaşkanlığı’na ek bütçe sorusu
Takmaklı’lar 2 sene sonra Uğur’da
‘Hacı Süleyman Efendi Ödülü’ sahibini buldu
Su samuru kaza kurbanı

Başka haber bulunmuyor!