ÖRKOOP

Süper Futbol Okulu Bursaspor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Süper Futbol Okulu Bursaspor
Nazilli Bursaspor Futbol Okulu, büyük takımların altyapılarına futbolcu kazandırmaya devam ediyor. Geçen yıl Bursaspor’a 6 futbolcu gönderen Yeşil Timsahlar'ın bu sene 4 oyuncusu, Konyaspor’la ön protokol imzaladı.  
AKGÜL OFSET

Nazilli başarılarıyla göz dolduran, 3 yılda çok sayıda kupa kazanan Nazilli Bursaspor Futbol Okulu Yeşil Timsahlar, yetiştirdiği futbolcularla şehre gurur aşılıyor. Futbolcularına Süper Lig takımlarından teklif yağan Bursaspor Futbol Okulu, geçen sezon Bursaspor’a Ali Çam, Mahmut Arda Aksoy, Ahmet Alp Aksoy, Saffet Efe Kavas, Mehmet Soylu ve 2008 doğumlu Ahmet Efe Çakmakkaya'yı gönderdi. Bu sene de takdir toplayan, sezon başından beri Süper Lig ekiplerinin takibinde olan Emrullah Çövgün, Ali Yakup Akgül, Nevzat Koç ve Mustafa Mert Olca, kendilerini Konyasporlu yapan ön protokole imza attı. 
  ÖNEMLİ BAŞARI
  Bursaspor Futbol Okulu Kurucusu Adnan Menderes, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, özverili çalışma, disiplin ve ailelerin ilgisiyle başarıların ortaya çıktığını kaydetti. Menderes, “2 yıl içerisinde Bursaspor Futbol Okulu’nda yetişmiş ve Süper Liglerde oynayan, ön sözleşmelerini yaptığımız bugün için 11 tane futbolcumuz var. Bunlardan Ali Çam, Mahmut Arda Aksoy, Ahmet Alp Aksoy, Saffet Efe Kavas, Mehmet Soylu geçen sene Bursaspor’a gittiler, orada oynuyorlar ve okuyorlar. Aynı zamanda bu sene içerisinde yine Bursaspor’a 2008 doğumlu Ahmet Efe Çakmakkaya gitti. Son olarak ise Süper Lig takımlarının takibinden hiç düşmeyen Emrullah Çövgün, Ali Yakup Akgül, Nevzat Koç ve Mustafa Mert Olca'nın şu anda Konyaspor’la ön protokolleri imzalandı. Önümüzdeki günlerde onlar da Konyaspor adına mücadele edecekler. Hepsiyle gurur duyuyoruz” dedi. 
  BAŞARI, DİSİPLİNLİ ÇALIŞMAYLA GELİYOR
  Menderes, Milli Takım'a futbolcu vermenin gururunu ve mutluluğunu yaşadıklarını da ifade etti. Menderes, “3 yıl içerisinde TÜFAD’ın Milli Takım seçmelerinde Nazilli’yi temsil ettiler. Emrullah Çövgün bu sene ilçemizden Milli Takım'a katılan tek futbolcumuz. Aydın’ı ilk yıl 4 futbolcuyla temsil ettik. Nevzat Koç, Mustafa Mert Olca, Eren Demirtaş ve Sinan Eltin vardı. İkinci yılda Ali Çam ve Saffet Efe Kavas, TÜFAD’ın Milli Takım seçmelerini kazanarak gittiler. Doğru ve disiplinli çalışmalarla, bilinçli antrenmanlarla, altyapının gelişmesi, Nazilli’nin çocuklarını 1. Lig ve Süper Lig takımlarına vermemiz bizim için bir başarıdır. Çalışmalarda hocalarımızın özveriyle çalışması, ailelerin ilgili ve istekli çocuklarını emanet etmeleri, disiplinli çalışmalarla başarı zaten kaçınılmaz oluyor" ifadelerini kullandı. 
  TÜM ÇOCUKLARI DAVET ETTİ
  Menderes, tüm çocukları yaz okullarına davet ederek, şunları kaydetti: “Nazilli’de Bursaspor Yaz Okulu olarak 4-14 yaş arası çocuklarımızı futbol okulumuza bekliyoruz. Evden ücretsiz servisler alacak, tekrar evlerine bırakacaklar. Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri olmak üzere haftada 4 gün çalışacaklar. Her yaş grubu kendi yaş grubunda oynayacak."

 

Kaynak:ZAFER SAĞLAM

Manavlar yeni binasına kavuştuÖnceki Haber

Manavlar yeni binasına kavuştu

Nazilli'de Girişimcilik EğitimiSonraki Haber

Nazilli'de Girişimcilik Eğitimi

Yorum Yazın

BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık
Ev almanın tam zamanı
Ertürk tarlada işçilerle İncir topladı
Düğünde çıkan kavgada 3 yaralı
MHP Aydın’da İkizdere Barajı açıklaması
Kızılay depremzedelerin yardımına koştu
Uzun Çarşı ucuz kurtuldu
Okul birincisi mimar olacak
Milli Hakem Aldemir’e Kuyucak’ta önemli görev

Başka haber bulunmuyor!