ÖRKOOP

Türkiye 3'üncüleri ödüllendirildi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Türkiye 3'üncüleri ödüllendirildi
Amasya’da düzenlenen Üst Minik ve Genç Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’nda dereceye giren Nazilli Belediyesi Spor Kulübü ve Nazilli Boks İhtisas Spor Kulübü sporcuları için ödül töreni düzenlendi. 
AKGÜL OFSET

Amasya'da 02-08 Temmuz 2019 tarihleri arasında yapılan Üst Minik ve Genç Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasında Nazilli Belediye Spor Kulübü sporcusu 70 Kg’da Üst Minik Kadınlar Türkiye 3'üncüsü olan Fatma Kadıköylü ve Nazilli Boks İhtisas Spor Kulübü sporcusu 51 Kg’da Genç Kadınlar Türkiye 3'üncüsü olan Hülya Batur için madalya töreni gerçekleştirildi. Nazilli Kapalı Spor Salonu'nda, Nazilli Boks İhtisas Spor Kulübü yönetiminin düzenlemiş düzenlediği törene antrenörleri Yavuz Kılıç ev sahipliği yaparken, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Özcan, Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Fatih Yoğurtçu, Türkiye Boks Federasyonu Sağlık Kurul üyesi Dr. Şeref Binboğa, Nazilli'de aktif boks faaliyetinde bulunan kulüplerin onursal başkanı ve uluslararası boks hakemi Aziz Kılıç, Boks İl temsilcisi ve Nazilli Boks İhtisas Spor Kulübü Başkanı Levent Dankı tarafından gram altın verilerek ödüllendirilirken, aktif boks faaliyetinde bulanan kulüplerin onursal başkanı Aziz Kılıç ise Türkiye Boks Federasyonun flamasını katılımcılara takdim etti.
“NAZİLLİ’YE ARMAĞAN EDECEĞİZ”
Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Antrenörü Yavuz Kılıç, “Desteklerinden ötürü başta Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze, Nazilli Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan’a, Nazilli'de aktif boks faaliyetinde bulunan kulüplerimizin Onursal Başkanı ve Uluslararası Boks Hakemi Aziz Kılıç'a, Nazilli Boks İhtisas Spor Kulübü yönetimine, boks il temsilcimiz Levent Dankı’ya ve dualarını esirgemeyen tüm herkese teşekkürü ederim. Destekler devam ettikçe madalyaların her geçen gün artarak geleceğini kazanılan başarıların Nazilli’ye armağan edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak:HABER MERKEZİ

Cumhuriyet Kadınları, ‘Kadın Üniversiteleri’ni istemiyorÖnceki Haber

Cumhuriyet Kadınları, ‘Kadın Üniversitel...

AYTO, 'Ekonomi Gündemi'ne Koçarlı’dan start verdi Sonraki Haber

AYTO, 'Ekonomi Gündemi'ne Koçarlı’dan st...

Yorum Yazın

İlk kuru incir 250 TL’den satıldı
CHP’li Yıldız, Nazilli’den hükümete yüklendi 
Naz-Naz Buca’yı da geçti
MHP'li Keski'nden Kural’a 'çakma Ülkücü' benzetmesi
Romanlar düğünde gönüllerince eğlendi
Nazilli’de vatandaşa pazar hizmeti
Ortakçıspor kalecisinin parmağı koptu
Kuyucak ve Karacasu’da uyuşturucu operasyonu
Silahlı saldırgan 40 gün sonra yakalandı
“Ne yatırım bitiriyorlar, ne yatırım getiriyorlar”

Başka haber bulunmuyor!