ÖRKOOP

Türkiye, Nazillili çocukları konuşuyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Türkiye, Nazillili çocukları konuşuyor
Türkiye Atletizm Federasyonu U12 Bölge şampiyonasında Aydın'ı temsil eden Nazilli Bahçeşehir Koleji Atletizm Takımı sporcuları Türkiye 2 ve 5'inciliği elde ederek büyük başarıya imza attı.
AKGÜL OFSET

Türkiye Atletizm Federasyonu U12 Bölge şampiyonasında İzmir, Manisa, Uşak, Denizli, Kütahya illerini geride bırakarak Aydın ilini Ege Bölge şampiyonluğuna taşıyan Nazilli Bahçeşehir Koleji Atletizm Takımı öğrencileri kupalarını Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'a takdim etti. Aynı takım sporcularından Arda Yılmaz Alan erkeklerde 8.86’lık derecesiyle 60 metre Türkiye 2’ncisi, Doğa Demiroğlu kızlarda 9.30’luk derecesiyle 60 metre Türkiye 5'incisi olarak ulaşılması zor bir başarıya imza attı.

“BİZLERİ GURURLANDIRDILAR”

Çocuklarımız ve öğretmenlerimiz bizleri gururlandırdı diyen Nazili Bahçeşehir Koleji Okul müdürü Kaan Başarır; "Bizlerde kurum olarak her daim maddi manevi onların arkasında duruyoruz. Belediye başkanımız Sn. Kürşat Engin Özcan'a nazik davetleri ve destekleri için çok teşekkür ediyoruz” dedi.

BAŞKAN ÖZCANDAN TEBRİK VE TESİS DESTEĞİ

Nazilli Bahçeşehir Koleji Beden Eğitimi Öğretmeni ve Atletik Performans Uzmanı Kayhan Karakaş, “Atletizm bütün spor branşlarının temelini oluşturuyor ve maalesef şehrimizde bu branşla ilgili bir tesis yok çocuklarımızla antrenman için farklı şehirlere gidiyoruz ve kısıtlı imkanlarla çalışıyoruz. Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü atletizm antrenörü Süleyman Burdurlu ile birlikte 50 den fazla sporcuyla çalışma yaptık. Milli takım havuzuna aday 10-15 öğrencimiz var. Ne mutlu ki Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan gençliğin sesine kulak verdi ve atletizm tesisi ile ilgili gerekli çalışmalara en kısa zamanda başlanacağını bizlere iletti. Bizlerde bu şehirde spora gönül veren insanlar olarak her zaman başkanımızın yanında olacağımızı kendisine ilettik” ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler:
Nazilli Ramazan Bayramı'na hazırÖnceki Haber

Nazilli Ramazan Bayramı'na hazır

NDH’ye bayram erken geldi Sonraki Haber

NDH’ye bayram erken geldi 

Yorum Yazın

Nazillili Vali Civelek'in acı günü
Sevim’den görevden alınan başkanlara mesajlı destek
Naz-Naz Karşıyakalı Erdoğan’ı geçemedi
Özcan ailesinin acı günü
Çerçioğlu, Çakırbeyli Pazarı'nda vatandaşlarla buluştu 
Naz Naz'dan taraftara 'kombine' çağrısı
Nazilli, Volkswagen fabrikasına talip 
Direksiyon başında kalp krizine yakalandı
BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık

Başka haber bulunmuyor!