ÖRKOOP

Uğur Lisesi yeni sezona hazırlanıyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Uğur Lisesi yeni sezona hazırlanıyor
Nazilli'nin lider özel eğitim kurumlarından Özel Uğur Okulları, 2019-2020 eğitim öğretim yılında yeni yerinde başlamak için yenileme ve tadilat çalışmalarına son hızıyla devam ediyor. Uğur Okullarını yeni yerinde diğer okullardan ayıran en önemli özelliği ise sadece lise eğitimi verecek olması olarak belirtildi.
AKGÜL OFSET

Nazilli’nin lider okullarından Özel Uğur Okulları Fen ve Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılında yeni yerinde başlamak için yenileme ve tadilat çalışmaları son hızla devam ediyor. Özel Uğur Okullarını yeni yerinde diğer okullardan ayıran önemli özelliği ise sadece lise eğitimi verecek olması. 

Nazilli’de eğitim ve öğretim hayatında söz sahibi okulları arasında olan Nazilli Özel Uğur Okulları Fen ve Anadolu Lisesi, Yeni Sanayi Migros arkasında eski Kültür Koleji’nin bulunduğu yerde 2019-2020 eğitim öğretim yılında eğitim hayatına devam edecek. 24 bin metrekarelik alanda doğal bahçesiyle sadece lise eğitimi verecek olan Nazilli Özel Uğur Okulları yenileme ve tadilat işleri ara vermeden sürdürülüyor. Yeni sezonda iddialı öğretmen kadrosu ve yeni yerinde girmek için gün sayan Nazilli Uğur Okulları hem akademik hem de sosyal anlamda en iyi eğitimi vermeyi amaçlıyor.

“HAYALLERİNİZİ ALIN UĞUR’A GELİN”

Okulun yepyeni kampüsünde, yeni başarılı hikâyeleriyle heyecanla yeni sezona hazırlandıklarını ifade eden Nazilli Özel Uğur Lisesi Okul Müdürü Selim Sürmeli,  “Uğur Okulları Nazilli’de 2019-2020 Eğitim Öğretim yılında 24 bin metrekarelik kampüsünde, sadece lise eğitimi vermek için hazırlıklarına başladı. Okulumuzun yenileştirme tadilatlarının yanında, bahçe düzenlenmesi çalışmaları ile öğrencilerimize hem akademik hem de sosyal anlamda en iyi eğitimi vermeyi amaçlıyoruz. Kadromuz. Yayınlarımız ve eğitim modelimiz ile Nazilli’de de iddialıyız. Öğrencilerimizin hayallerini alıp Uğur’a gelmesini bekliyoruz” ifadelerini kullandı. 

Bu arada okulda yapılan çalışmaları Nazilli İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Latif Akgün yerinde incelerken okulun kuruculardan Fatih Ertap’tan bilgi aldı.

Kaynak:ZAFER SAĞLAM

Anahtar Kelimeler:
CHP’nin  Esnaf Komisyonu çalışmalarına başladıÖnceki Haber

CHP’nin  Esnaf Komisyonu çalışmalarına b...

Nazilli topbaşı yapıyorSonraki Haber

Nazilli topbaşı yapıyor

Yorum Yazın

BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık
Ev almanın tam zamanı
Ertürk tarlada işçilerle İncir topladı
Düğünde çıkan kavgada 3 yaralı
MHP Aydın’da İkizdere Barajı açıklaması
Kızılay depremzedelerin yardımına koştu
Uzun Çarşı ucuz kurtuldu
Okul birincisi mimar olacak
Milli Hakem Aldemir’e Kuyucak’ta önemli görev

Başka haber bulunmuyor!