ÖRKOOP

Ülkücüler Kuyucak’ta buluştu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Ülkücüler Kuyucak’ta buluştu
Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Kuyucak Şubesi, Uğur Mumcu Parkı’nda iftar yemeği düzenledi. İftara MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan’ın yanı sıra MHP ilçe başkanları ile Ülkü Ocakları şube başkanları da katıldı.
AKGÜL OFSET

İftar programında Kuyucak Müftülüğü din görevlilerinden Bilal Papağan ve Yasanur Topal Kur'an-ı Kerim tilaveti yaparken, Nazilli Sümer Halk Oyunları ekibi ve Mehteran Takımı da gösteri sundu. İftara MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Aydın İl Başkanı Tayfun Şan, MHP Nazilli İlçe Başkanı Cüneyt Korkmaz, Nazilli Ülkü Ocakları Başkanı Ferhat Yetik, MHP Buharkent İlçe Başkanı Mustafa Çakır, Buharkent Ülkü Ocakları Başkanı Tuncay Tuncer, İncirliova Ülkü Ocakları Başkanı Yusuf Akşak, Ortaklar Ülkü Ocaklarından Nail Kara, MHP Kuyucak İlçe Başkanı Metin Bozkuş, AK Parti Kuyucak İlçe Başkanı Ali Güçlü, CHP Kuyucak İlçe Başkanı Hüseyin Gerçekten, Aydın Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Atıf Yıldız, Kuyucak Belediye Meclisi Üyeleri Mehmet Güler, Mehmet Çakar, Necati Soysal, Mehmet Çömden,Türk Eğitim-Sen Kuyucak Temsilcisi Süleyman Sarıca ve Sendika Yönetim Kurulu üyeleri ile çok sayıda ülkücü katıldı.

“GÖNÜLDAŞLARIMIZLA BİR ARADAYIZ”

Etkinlikle ilgili bilgi veren Kuyucak Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Halil Atıcı, “Bizler bu güzel iftar sofrası etrafında dostlarımız ve gönüldaşlarımızla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mübarek ayda sevenlerimiz ve ülküdaşlarımızla bir araya gelerek iftar sofrasında buluşmanın hazzını yaşıyoruz. Yüce Allah’a niyaz ediyor, hayrımızın kabul olmasını diliyor, herkese sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca verdiğimiz iftar yemeğine teşrifleri ile bizleri onurlandıran MHP Aydın İl Başkanımız Burak Pehlivan ve diğer başkanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak:ZAFER SAĞLAM

Anahtar Kelimeler:
Özel Sınav Okullarından iftar buluşmasıÖnceki Haber

Özel Sınav Okullarından iftar buluşması

Pidesiyle gittiği öğrenci evinde iftar yaptıSonraki Haber

Pidesiyle gittiği öğrenci evinde iftar y...

Yorum Yazın

Nazillili Vali Civelek'in acı günü
Sevim’den görevden alınan başkanlara mesajlı destek
Naz-Naz Karşıyakalı Erdoğan’ı geçemedi
Özcan ailesinin acı günü
Çerçioğlu, Çakırbeyli Pazarı'nda vatandaşlarla buluştu 
Naz Naz'dan taraftara 'kombine' çağrısı
Nazilli, Volkswagen fabrikasına talip 
Direksiyon başında kalp krizine yakalandı
BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık

Başka haber bulunmuyor!