Uzun Çarşı’nın kaderini Nazilli halkı belirleyecek

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Uzun Çarşı’nın kaderini Nazilli halkı belirleyecek
Nazilli Belediyesi, şehrin merkezi durumundaki Uzun Çarşı’da yapılacak yenileme çalışmaları ve kısa vadeli uygulamalar hakkında Nazilli halkının görüşlerine başvurdu.

Şehrin iki noktasına kurulan stantlarda vatandaşlar anket formalarını doldurarak görüşlerini iletti. Seçim sürecindeki söylemlerinde sık sık “Nazilli’yi birlikte yöneteceğiz” diyen Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, sözünü tuttu. Nazilli Belediyesi, Uzun Çarşı’da yapılacak yenileme çalışmaları ve kısa vadeli uygulamalar hakkında vatandaşların görüşünü almak için anket uygulaması başlattı. Şehrin iki noktasına kurulan stantlarda vatandaşlara anket formları verilerek Uzun Çarşı’da ve Şehit Mustafa Akdağ Parkı içinde bulunan eski İnci Yaşam Satış Ofisi’nde yapılacak uygulamalar hakkında görüşleri soruldu.

CAM BİNANIN DA KADERİNİ BELİRLEYECEKLER

Ankette söz konusu çalışmalar hakkında seçenekler sunulurken, açık uçlu sorular da yöneltildi. Ayrıca vatandaşlara Aydın Büyükşehir Belediyesi ile birlikte gerçekleştirilecek projeye eklenmesini istedikleri herhangi bir şey olup olmadığı da soruldu. Ankette sorulan bir diğer konu da Şehit Mustafa Akdağ Parkı’nın içinde bulunan cam bina oldu. Eski İnci Yaşam Satış Ofisi'yle ilgili nikah salonuna veya basın iletişim merkezine dönüştürülmesinin yanı sıra yıkılması seçenekleri yer aldı. Anketin son bölümünde ise vatandaşların Başkan Özcan’dan başka talepleri olup olmadığı soruldu. Şehrin iki noktasında kurulan stantlar bir hafta açık kalacak.

Kaynak:ADEM ADLIM

Anahtar Kelimeler:
Örnek davranışa plaketÖnceki Haber

Örnek davranışa plaket

“Yeni askerlik tasarısı geri çekilmeli”Sonraki Haber

“Yeni askerlik tasarısı geri çekilmeli”

Yorum Yazın

Özgen Türker özür diledi
Nazilli’de 27 bin 500 öğrencinin karne heyecanı
Nazilli’de Zeynep Dizdar coşkusu
Kayran Ortaokulu öğrencileri projelerini sergiledi
Nazilli’de liseli gençlerden alkışlanacak hareket
Nazilli’de protokol kuralları anlatıldı 
Nazilli’de kiraz bereketi 
“Faturanın Nazilli basınına kesilmesi tam bir talihsizlik”
Nazilli'de işgaliye ücretinin arttırılmasına tepki
“Nazilli Belediyespor'a sahip çıkacağız”

Başka haber bulunmuyor!