ÖRKOOP

Uzun Çarşı’nın kaderini Nazilli halkı belirleyecek

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Uzun Çarşı’nın kaderini Nazilli halkı belirleyecek
Nazilli Belediyesi, şehrin merkezi durumundaki Uzun Çarşı’da yapılacak yenileme çalışmaları ve kısa vadeli uygulamalar hakkında Nazilli halkının görüşlerine başvurdu.
AKGÜL OFSET

Şehrin iki noktasına kurulan stantlarda vatandaşlar anket formalarını doldurarak görüşlerini iletti. Seçim sürecindeki söylemlerinde sık sık “Nazilli’yi birlikte yöneteceğiz” diyen Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, sözünü tuttu. Nazilli Belediyesi, Uzun Çarşı’da yapılacak yenileme çalışmaları ve kısa vadeli uygulamalar hakkında vatandaşların görüşünü almak için anket uygulaması başlattı. Şehrin iki noktasına kurulan stantlarda vatandaşlara anket formları verilerek Uzun Çarşı’da ve Şehit Mustafa Akdağ Parkı içinde bulunan eski İnci Yaşam Satış Ofisi’nde yapılacak uygulamalar hakkında görüşleri soruldu.

CAM BİNANIN DA KADERİNİ BELİRLEYECEKLER

Ankette söz konusu çalışmalar hakkında seçenekler sunulurken, açık uçlu sorular da yöneltildi. Ayrıca vatandaşlara Aydın Büyükşehir Belediyesi ile birlikte gerçekleştirilecek projeye eklenmesini istedikleri herhangi bir şey olup olmadığı da soruldu. Ankette sorulan bir diğer konu da Şehit Mustafa Akdağ Parkı’nın içinde bulunan cam bina oldu. Eski İnci Yaşam Satış Ofisi'yle ilgili nikah salonuna veya basın iletişim merkezine dönüştürülmesinin yanı sıra yıkılması seçenekleri yer aldı. Anketin son bölümünde ise vatandaşların Başkan Özcan’dan başka talepleri olup olmadığı soruldu. Şehrin iki noktasında kurulan stantlar bir hafta açık kalacak.

Kaynak:ADEM ADLIM

Anahtar Kelimeler:
Örnek davranışa plaketÖnceki Haber

Örnek davranışa plaket

“Yeni askerlik tasarısı geri çekilmeli”Sonraki Haber

“Yeni askerlik tasarısı geri çekilmeli”

Yorum Yazın

Nazillili Vali Civelek'in acı günü
Sevim’den görevden alınan başkanlara mesajlı destek
Naz-Naz Karşıyakalı Erdoğan’ı geçemedi
Özcan ailesinin acı günü
Çerçioğlu, Çakırbeyli Pazarı'nda vatandaşlarla buluştu 
Naz Naz'dan taraftara 'kombine' çağrısı
Nazilli, Volkswagen fabrikasına talip 
Direksiyon başında kalp krizine yakalandı
BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık

Başka haber bulunmuyor!