ÖRKOOP

Voleybol turnuvasında Yenipazar takımları galip geldi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Voleybol turnuvasında Yenipazar takımları galip geldi
Aydın Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleştirilen Büyük Erkekler Voleybol Turnuvası'nda, Yenipazar voleybol takımları rakiplerini yenerek galip geldi.
AKGÜL OFSET

Turnuvada öncelikle Yenipazar İdman Yurdu Voleybol Takımı ile Aydın Atatürk Anadolu Lisesi Voleybol B Takımı karşı karşıya geldi. Başhakemliğini Fatma Güner, Yardımcı Hakemliği Akgün Sayıcı, Yazı Hakemliğini Birgül Özdemir, Skor Hakemliğini Sercan Gökçe, Çizgi Hakemliklerini Murat Tankut ve Candan Aydeniz’in yaptığı voleybol maçında Yenipazar İdman Yurdu Voleybol Takımı ilk seti 25-13, ikinci seti 25-15 ve üçüncü seti de 25-23 alarak salondan galip ayrılan ilk takım oldu.

YENİPAZAR KELEBEKSPOR GALİP GELMESİNİ BİLDİ

Aynı gün, aynı salonda saat 15.55’de oynanan ikinci müsabakada ise Yenipazar Kelebek Mobilya Voleybol Takımı ile Aydın Atatürk Anadolu Lisesi Voleybol A Takımı karşılaştı. Başhakemliğini Akgün Sayıcı, Yardımcı Hakemliğini Sercan Gökçe, Yazı Hakemliğini Fatma Güner, Skor Hakemliğini Birgül Özdemir, Çizgi Hakemliklerini ise Murat Tankut ile Candan Aydeniz’in yaptığı müsabakada ilk seti 26-28 Atatürk Anadolu Lisesi Voleybol A Takımı aldı. Ancak sonraki setlerde rakibine üstünlük sağlayan Yenipazar Kelebekspor 2’nci seti 25-13, 3’üncü seti 25-10, 4’üncü seti de 25-21 alarak galibiyete ulaştı.

Kaynak:HABER MERKEZİ

Anahtar Kelimeler:
Beş ilçede konutların değeri arttıÖnceki Haber

Beş ilçede konutların değeri arttı

Nazilli İŞKUR müdürü değiştiSonraki Haber

Nazilli İŞKUR müdürü değişti

Yorum Yazın

BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık
Ev almanın tam zamanı
Ertürk tarlada işçilerle İncir topladı
Düğünde çıkan kavgada 3 yaralı
MHP Aydın’da İkizdere Barajı açıklaması
Kızılay depremzedelerin yardımına koştu
Uzun Çarşı ucuz kurtuldu
Okul birincisi mimar olacak
Milli Hakem Aldemir’e Kuyucak’ta önemli görev

Başka haber bulunmuyor!