ÖRKOOP

Yenipazar’ı hareketli günler bekliyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Yenipazar’ı hareketli günler bekliyor
Yenipazar Belediyesi Ağustos ayı olağan Meclis toplantısı, Atatürk Kültür Merkezi’nde yapıldı. Toplantıda rahvan at yarışının 15 Eylül’de pide festivalinin ise Eylül ayının son haftası yapılmasına karar verildi.
AKGÜL OFSET

Yenipazar Belediyesi Ağustos ayı olağan Meclis toplantısı Belediye Başkanı Yüsran Erden başkanlığında gerçekleşti. Toplantıya belediye meclis üyelerinin yanı sıra AK Parti Yenipazar İlçe Başkanı Mehmet Sümer, CHP Yenipazar İlçe Başkanı Sergül Duransoy, ANAP Yenipazar İlçe Başkanı Serkan Saraçoğlu ve mahalle muhtarları da katıldı. katıldı beş madde görüşüldü. 

BAŞKAN ERDEN’E GES YETKİSİ 

Toplantıda Güneş Enerjisi Santrali (GES) projesinin yetki talebi Yenipazar Belediye Başkanı Yüsran Erden’e verildi. Karacaören Mahallesi’ndeki toplu hayvancılık alan bölgesi için verilen dört adet dilekçe tartışılırken; Karacaören Mahalle Muhtarı Mustafa Kıroğlan da bu alan ile ilgili bilgiler verdi. Tarım, İmar Komisyonu ve Fen İşleri Müdürlüğü’nün Karacaören Mahallesi’ne giderek; mahallede toplantı yapılacağı kararı verildi. 

PİDE FESTİVALİ MUHALEFETİ DE MEMNUN ETTİ

Yenipazar’da yapılması planlanan rahvan at yarışı ve pide festivalinin hazırlıkları görüşüldü. Oy çokluğu ile rahvan at yarışının 15 Eylül’de pide festivalinin Eylül ayının son Cumartesi-Pazar günleri yapılmasına karar verildi. Toplantıya katılan AK Parti Yenipazar İlçe Başkanı Mehmet Sümer, “Bir pideci olarak fikrimi söylemek istiyorum. Sizin öncülüğünüzde inşallah güzel bir pide festivali olacak” sözleriyle CHP’li Yüsran Erden’e teşekkürlerini ifade etti. Dilek ve temenniler bölümünde Karacaören Muhtarı Mustafa Kıroğlan, mahallesinde su sıkıntısının yaşandığını dile getirdi. 

Kaynak:HABER MERKEZİ

Anahtar Kelimeler:
Başkan Ertürk, partililerini ağırladıÖnceki Haber

Başkan Ertürk, partililerini ağırladı

Sultanhisar'da vinç devrildiSonraki Haber

Sultanhisar'da vinç devrildi

Yorum Yazın

İlk kuru incir 250 TL’den satıldı
CHP’li Yıldız, Nazilli’den hükümete yüklendi 
Naz-Naz Buca’yı da geçti
MHP'li Keski'nden Kural’a 'çakma Ülkücü' benzetmesi
Romanlar düğünde gönüllerince eğlendi
Nazilli’de vatandaşa pazar hizmeti
Ortakçıspor kalecisinin parmağı koptu
Kuyucak ve Karacasu’da uyuşturucu operasyonu
Silahlı saldırgan 40 gün sonra yakalandı
“Ne yatırım bitiriyorlar, ne yatırım getiriyorlar”

Başka haber bulunmuyor!