Nazilli'de İYİ Parti'den kahveci esnafına anlamlı destek

İYİ Parti Nazilli İlçe Teşkilatı, Nazilli Kahveciler Odası Başkanı Birol Şenkal’ı makamında ziyaret etti. İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Cihat Öztürk ve Yönetim Kurulu üyelerinin katıldığı ziyarette, pandemi sürecinde kapalı kalan ve zor günler geçiren Kahveciler Odası üyelerine destek olmak amacı ile 10 bin TL değerinde 50’şer TL’lik alışveriş kartı takdim edildi.

“BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

İYİ Parti’nin her zaman esnafın ve vatandaşın yanında olduğunu vurgulayan Öztürk; “Pandemi sürecinde evine zorlukla ekmek götüren vatandaşlarımızın çorbalarında biraz olsun bizim de tuzumuz olsun düşüncesindeyiz. İmkanlarımız yettikçe esnaf ve vatandaşlarımızın yanındayız, yanlarında olmaya da devam edeceğiz. İnşallah bu zorlu süreci hep birlikte atlatacağız. Birlikte başaracağız” dedi.

"PAZAR MASRAFINI DAHİ GÖREMEYEN ESNAFIMIZ VAR"

Üyelerine yaptıkları destekten dolayı İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Cihat Öztürk'e teşekkür eden Nazilli Kahveciler Odası Başkanı Birol Şenkal, "800'ü aşkın üyemiz pandemi sürecinde büyük mağduriyet yaşadı ve yaşamaya da devam ediyor. Elbetteki sağlık her şeyden önemli ancak mağduriyetimiz de son safhaya geldi. Pazar masrafını dahi göremeyen esnafımız var. İYİ Parti İlçe Başkanı Cihat Öztürk ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Kahveci esnafı için elini taşın altına koydular ve destek ışığını yaktılar. Ancak bu destekler bizim üyelerimizin birçok sıkıntısına yetersiz kalacak. Yerel yöneticiler başta olmak üzere siyasi partileri ve sivil toplum kuruluşlarını destek vermeye davet ediyorum" ifadelerini kullandı.

- Nazilli Adalet Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.nazilliadalet.com/haber/6523152/nazillide-iyi-partiden-kahveci-esnafina-anlamli-destek